• Wpisów: 82
  • Średnio co: 15 dni
  • Ostatni wpis: 18 dni temu, 03:12
  • Licznik odwiedzin: 19 556 / 1311 dni
 
xdazzlex
 
Bardzo dużo lutsów u mnie ostatnio :P jeden mnie kilka dni temu opuścił, kolejny

w takim stanie do mnie przybył: (peruka moja :P)

IMG_1639.JPG


a w takim jest obecnie:

IMG_1658.JPG


Jak widać całuśne usta weszły mi już w krew i raczej miałabym problemy z namalowaniem teraz innych, bo wszystkie tak właśnie kończą :P ;) Ta tendencja rozpoczęła się chyba przy Marsie, rozkwitła przy Zosieńce no i teraz kontynuuje ją Wikuisty (tak, jednak WIki zostanie lutsowy :P) i umacnia... Gabryś ;)

Nie wiedziałam jakie imię mu nadam, ale akurat leciała moja ulubiona polska piosenka - Fleszara Kropla Deszczu i tak sobie pomyślałam, że w sumie dlaczego by nie? :) Poza tym, ma piękne znaczenie (Bóg moją siłą) więc imię jak najbardziej lalkowe ;)

Docelowo będzie brunecikiem, małą śmieszną wroną ale póki co nie mam ani peruki ani ubranek, więc robi za Gesslerowego anioła xD Jest cudny. Papuśny, słodziutki, proporcjonalny... jestem zakochana i wstyd aż się przyznać, ale ja sie za tę lalkę wymieniłam tylko pod kątem sprzedania jej dalej a tu taki placek :P Za ładny jest ten chłopczyk ;)

A tak w kwestiach technicznych - ciałko chłopięce volska fajno pasuje z głową, ale przyznam, że jestem zaskoczona różnicą między tym lutsem a luts ttori... Hoodoo w praktyce jest o wiele mniejsze. Zdziwiła mnie taka ogromna rozbieżność w jednej firmie O.o

No nic.. idę odsypiać i zbierać energię na dalsze pisanie pracy (ale spokojnie, idzie do przodu, obazy anielskie to bardzo wdzięczny temat ;)

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego